Aktuality obce Liběšice

Oslavy MDŽ

V neděli 4. března 2012 odpoledne proběhly na sále informačního centra na obecním úřadě oslavy Mezinárodního dne žen, které pořádal obecní úřad společně se Sborem pro občanské záležitosti a kulturní komisí. Za hudebního doprovodu strávily ženy hezké odpoledne.

Fotografie zde...

Čtěte více »

Dětský maškarní bál

Na sobotu 3. března 2012 odpoledne připravila kulturní komise s obecním úřadem pro děti maškarní karneval. Sál informačního centra v budově obecního úřadu zaplavily různé masky: Fiona a Shrek, drak, spousta princezen, Batmani, indiáni, pistolníci, čarodějky a další a další postavičky. Odpolednem plným soutěží, her a tancování provázel děti Kozlík, Šašek, Princezna a Gejša. Kromě asi 60 dětí se zúčastnili také rodiče, prarodiče a ostatní příbuzní.

Veselé odpoledne se opravdu vydařilo ke spokojenosti dětí i dospělých i pořadatelek. Ty kromě ústního poděkování obdrželi i jedno poděkování elektronickou poštou.

Fotografie zde...

Čtěte více »

Mše v kostele v Liběšicích

Mše v kostele v Liběšicích se budou konat každou sobotu od 16,00 hodin.

První mše bude tedy nyní v sobotu 10. března v 16,00 hodin.

Čtěte více »

Masopust 2012

Fotografie zde...

 

 

 

 

 

 

 

Čtěte více »

Akce

Zasedání komise kulturní, pro rodinu a děti

13. února 2012 se sešla komise a připravila akce pro děti na 1. pololetí 2012, vyhodnotila jako úspěšnou akci Pyžamový bál.

      

Čtěte více »

14. února 2012 svatba

Na sv. Valentýna uzavřeli v obřadní síni obecního úřadu sňatek paní Eva Bludská a

pan Jiří Antal.

Čtěte více »

Výroční valná hromada Sboru dobrovolných hasičů Liběšice

V sobotu 14. ledna 2012 od 14,00 hodin se konala v přísálí Kulturního domu v Liběšicích Výroční valná hromada Sboru dobrovolných hasičů Liběšice, na kterou byla pozvána starostka obce Alena Knobová a dále se jako host zúčastnil pan Zdeněk Cuc, člen okresního výboru hasičů Litoměřice a pan Karel Knop, bývalý velitel HZS v Úštěku, který je nyní v důchodu a je čestným členem liběšického SDH.

Hasiči hodnotili svou činnost v roce 2011 a bylo opravdu co hodnotit.

Čtěte více »

« | 146 47 48 49 50 51 52 | »Rok 2011 | Rok 2010 | Rok 2009Počet návštěvníků: počítadlo